Aktualności

...

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Taekwon-do - Poznań, 22 kwietnia 2018

Opublikowany 07.04.2018



Uwaga, ze względu na odbywające się niedługo Mistrzostwa Europy, termin zgłoszeń na zawody został przedłużony do 17 kwietnia 2018.

Zainteresowane Kluby zapraszamy do rejestracji w systemie SportData.

...

NOWA GRUPA DLA DZIECI

Opublikowany 04.04.2018

Serdecznie zapraszamy na pierwszy trening nowej grupy dla dzieci w wieku 7-12 lat. Ninja będą trenować w każdy wtorek o godzinie 17:00 pod okiem trenera Piotra Krugiołki.

Chcesz aby Twoje dziecko było silne i zdrowe, grzeczne i zdyscyplinowane, a przy okazji świetnie się bawiło i zdobywało medale?

Grupa początkująca w naszym Do-Jang rusza już we wtorek 10 kwietnia o 17:00. Przyjdź, sprawdź sam jakie fajne jest Taekwon-do! :) O szczegóły spytaj instruktora.

...

Grand Prix Polski - Głubczyce

Opublikowany 26.03.2018

W miniony weekend, w Głubczycach, odbyło się Grand Prix Polski w Taekwon-do. Nasz klub reprezentowała mała, dwuosobowa ekipa w składzie:

Trener Jarosław Wójcik IV DAN
Lidia Olejnik 3 CUP

Miło nam poinformować, że Lidia była tej niedzieli najlepszą w Polsce juniorką w układach i zabrała do domu złoty medal oraz puchar GP.

Trener Jarek, drogą losowania spotkał się w pierwszym pojedynku ze zwycięzcą kategorii, Michałem Cytryniakiem i mimo wyrównanej walki, tym razem musiał uznać wyższość techniczną kolegi z Łodzi.

Rezultatem zawodów była kwalifikacja wszystkich naszych reprezentantów do majowych Mistrzostw Polski oraz utrzymanie naszego klubu wśród dwudzieztu najlepszych w Polsce.

Przed nami najważniejsze zawody Młodzików, które odbędą się w Poznaniu 22 kwietnia. Serdecznie zapraszamy!

...

I eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów - Tomaszów Mazowiecki

Opublikowany 19.03.2018

W sobotę 17 marca odbyły się Otwarte Mistrzostwa Taekwon-do. Ależ to były zawody!

Podsumowując, nasz dorobek medalowy to 9 medali na siedmioosobową ekipę:

Złote:
Liwiusz Politański - układy młodzików CUP
Kamil Sierszchulski - techniki specjalne młodzików
Grzegorz Pawlak - walki juniorów młodszych -64kg
Maciej Paduch - walki juniorów młodszych -46kg
Lidia Olejnik - układy juniorek CUP
Lidia Olejnik - walki juniorek -60kg

Srebrny:
Kamil Sierszchulski - układy młodzików CUP

Brązowe:
Mateusz Gawarzewski - układy juniorów młodszych DAN
Mateusz Gawarzewski - walki juniorów młodszych -64kg

Cały ten dorobek, a w szczególności występ Lidii, uplasował nasz Klub na 3cim miejscu w makroregionie w kategorii juniorów.

Zawody zdecydowanie zaliczamy do udanych!