Zapisy

Tobie też spodobało się Taekwon-do? Zapisz się na bezpłatne zajęcia próbne:

Poniżej znajdziesz zasady uczestnictwa w zajęciach, naboru i zapisów do klubu:

ZASADY UCZESTNICTWA W SZKOLENIU STACJONARNYM W ZWIĄZKU Z PANDEMIĄ COVID-19
 1. Nie obowiązuje limit miejsc na zajęcia, zaleca się jednak zagęszczenie nie większe niż 1os/3m2.
 2. Przed wejściem na obiekt oraz po zakończonych zajęciach obowiązuje dezynfekcja rąk.
 3. Klub udostępni ogólny sprzęt treningowy, który będzie odpowiednio dezyfekowany.
 4. Osoby u których występują objawy choroby (podwyższona temperatura, katar, kaszel, itp.) nie mogą brać udziału w treningu. W przypadku stwierdzenia przez prowadzącego objawów budzących wątpliwości, ma on prawo nie dopuścić ćwiczącego do dalszego udziału w zajęciach.
 5. Obowiązuje 15-minutowy okres buforowy miedzy grupami treningowymi. Gdy grupa kończąca trening przebiera się w szatni, prosimy o oczekiwanie w recepcji. Gdy poprzednia grupa opuści szatnie, można przebrać się i wejść na salę na swój trening.
 6. Bezwzględnie należy przestrzegać wszelkich wytycznych i zasad bezpieczeństwa w drodze na i z treningu
REGULAMIN ZAPISÓW
 1. Główna rekrutacja nowych adeptów do naszego klubu odbywa są na początku roku szkolnego (we wrześniu i lutym), jednak zapisy prowadzone są przez cały rok. Oznacza to, że można dołączyć do grupy szkoleniowej w dowolnym miesiącu roku.
 2. Zapisy – nabory do grup są prowadzone do różnych grup wiekowych. Sprawdź opisy grup tutaj.
 3. Przed zapisaniem należy wybrać najdogodniejszą dla siebie zajęcia i miejsce, a następnie wypełnić formularz rejestracyjny.
 4. Przed treningiem proszę zgłosić się do instruktora prowadzącego zajęcia, który udzieli informacji o dopełnieniu wszelkich potrzebnych formalności.
 5. Pierwsze zajęcia są bezpłatne. W przypadku dzieci, możliwe jest zapisanie się dopiero po drugich zajęciach. Instruktor ustala to bezpośrednio z rodzicami, w zależności od adaptacji dziecka na zajęciach.
 6. Przy zapisie konieczne jest wypełnienie deklaracji członkowskiej (w imieniu dzieci poniżej 16 roku życia, deklarację wypełniają rodzice lub opiekunowie prawni), podpisanie oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uprawiania aktywności fizycznej oraz zobowiązania do uiszczania składek zgodnie z zasadami członkostwa.
 7. Po otrzymaniu przez nas deklaracji członkowskiej, otrzymasz link aktywacyjny do naszej aplikacji klubowej.
 8. Warunki opłacania składek członkowskich znajdziesz tutaj.
 9. Osoby, które nie posiadają stroju do taekwon-do tzw. DOBOKu, przychodzą na trening w spodniach dresowych i białej koszulce. We wszystkich naszych Do Jang chodzimy boso lub w klapkach. Dotyczy to również osób towarzyszących /opiekunów. Trening odbywa się boso, dojście do sali treningowej w klapkach. Wskazane jest posiadanie doboku w czasie pierwszych 2 miesięcy treningu.
 10. Prosimy o podpisanie strojów (doboków, i sprzętu) imieniem i nazwiskiem, bluzy i spodni od wewnątrz – znacznie ułatwi to znajdowanie pogubionych rzeczy. Najlepiej, aby litery były drukowane w „ciemnym” kolorze.
 11. Oglądanie treningu możliwe jest po wcześniejszym uzyskaniu akceptacji trenera/instruktora – na pierwszym treningu, a później na pierwszych zajęciach każdego miesiąca. Opiekunowie którzy oglądają zajęcia nie korzystają z telefonów komórkowych na sali.
 12. Informacje o zachowaniu się na sali i przed wejściem na nią oraz instrukcje dla osób chcących obejrzeć trening zawarte są w „Etykiecie Do Jang”.
 13. Udział w zajęciach jest możliwy tylko za zgodą instruktora
 14. Udział w zajęciach jest równoznaczny z akceptacją regulaminu