Zapisy

ZASADY UCZESTNICTWA W SZKOLENIU STACJONARNYM W IV ETAPIE ODMRAŻANIA SPORTU
 1. Klub nie prowadzi naboru. Udział w treningach możliwy jest dla dotychczasowych człoków PSKT.
 2. Nie obowiązuje limit miejsc na zajęcia, zaleca się jednak zagęszczenie nie większe niż 1os/4m2, co w przypadku naszej daje 17-18 osób na treningu.
 3. Przed rozpoczeciem treningów stacjonarnych konieczne jest dostarczenie Zarzadcy obiektu TKKF oświadczenia. Przed każdym treningiem należy potwierdzić swoje przybycie u instruktora prowadzącego (w recepcji).
 4. Istnieje możliwość korzystania z szatni, toalety i pomieszczeń sanitarnych, z zachowaniem odpowienich środków bezpieczeństwa.
 5. Przed wejściem na obiekt oraz po zakończonych zajeciach obowiazuje dezynfekcja rak.
 6. Klub udostepni ogólny sprzet treningowy, który bedzie odpowiednio dezynfekowany. W przypadku sprzetu osobistego (rekawice, kaski, ochraniacze, itp.) konieczne jest używanie własnego sprzetu.
 7. Osoby, u których wystepuja objawy choroby (podwyższona temperatura, katar, kaszel, itp.) nie moga brać udziału w treningu. W przypadku stwierdzenia przez prowadzacego objawów budzacych watpliwości, ma on prawo nie dopuścić ćwiczacego do dalszego udziału w zajeciach.
 8. Obowiazuje 15-minutowy okres buforowy miedzy grupami treningowymi. Prosimy o wchodzenie na obiekt dopiero po opuszczeniu go przez grupe poprzednia.
 9. Bezwzglednie należy przestrzegać wszelkich wytycznych i zasad bezpieczeństwa w drodze na i z treningu.

Tobie też spodobało się Taekwon-do? Chcesz spróbować? Przyjdź! Pamiętaj tylko o kilku zasadach:

 1. Główna rekrutacja nowych adeptów do naszego klubu odbywa są na początku roku szkolnego (we wrześniu i lutym), jednak zapisy prowadzone są przez cały rok. Oznacza to, że można dołączyć do grupy szkoleniowej w dowolnym miesiącu roku.
 2. Zapisy – nabory do grup są prowadzone do różnych grup wiekowych (dla dzieci od 4 roku życia, dzieci 7-12 lat, młodzieży od 13 lat i dorosłych).
 3. Przed zapisaniem należy wybrać najdogodniejszą dla siebie salę treningową tzw. DO JANG, a następnie przed treningiem zgłosić się do instruktora prowadzącego zajęcia, który udzieli informacji o dopełnieniu wszelkich potrzebnych formalności. Możliwe jest również zapisanie się do wybranej grupy mailowo.
 4. Pierwsze zajęcia są bezpłatne. W przypadku dzieci, możliwe jest zapisanie się dopiero po drugich zajęciach. Instruktor ustala to bezpośrednio z rodzicami, w zależności od adaptacji dziecka na zajęciach.
 5. Przy zapisie konieczne jest wypełnienie deklaracji członkowskiej (w imieniu dzieci ankietę wypełniają rodzice lub opiekunowie prawni), podpisanie oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uprawiania aktywności fizycznej oraz zobowiązania do uiszczania składek zgodnie z zasadami członkostwa.
 6. Składki uczestników zajęć prowadzonych w Osiedlowym Domu Kultury Bajka wnoszone są tylko w administracji do 10-tego dnia każdego miesiąca. Osoby posiadające Karnety zobowiązane są do ich przedstawienia instruktorowi po każdych zajęciach.
 7. Osoby, które nie posiadają stroju do taekwon-do tzw. DOBOK’u, przychodzą na trening w spodniach dresowych, białej koszulce z krótkim rękawem oraz przynoszą ze sobą obowiązkowo klapki. We wszystkich naszych Do Jang chodzimy boso lub w klapkach. Dotyczy to również osób towarzyszących /opiekunów. Trening odbywa się boso, dojście do sali treningowej w klapkach. Wskazane jest posiadanie dobok’u w czasie pierwszych 2 miesięcy treningu.
 8. 8. Prosimy o podpisanie strojów (doboków, i sprzętu) imieniem i nazwiskiem, bluzy i spodni od wewnątrz – znacznie ułatwi to znajdowanie pogubionych rzeczy. Najlepiej, aby litery były drukowane w „ciemnym” kolorze.
 9. 9. Oglądanie treningu możliwe jest po wcześniejszym uzyskaniu akceptacji trenera/instruktora – na pierwszym treningu, a później na pierwszych zajęciach każdego miesiąca. Opiekunowie którzy oglądają zajęcia nie korzystają z telefonów komórkowych na sali.
 10. Informacje o zachowaniu się na sali i przed wejściem na nią oraz instrukcje dla osób chcących obejrzeć trening zawarte są w „Etykiecie Do Jang”.
 11. Udział w zajęciach jest możliwy tylko za zgodą instruktora
 12. Udział w zajęciach jest równoznaczny z akceptacją regulaminu