Aktualności

...

TRENINGI W ŚWIĘTA WIELKANOCNE

Opublikowany 17.04.2019

Wielki Czwartek - 18.04 treningi wg normalnego planu
Wielki Piątek - 19.04 TRENINGI ODWOŁANE
Wielka Sobota - 20.04 CrossFight o 09:00
Wielki Poniedziałek - 22.04 TRENINGI ODWOŁANE

Zapraszamy ponownie we wtorek 23.04 na wszystkie grupy. Wesołych Świąt!

...

DZISIEJSZE TRENINGI W ODK BAJKA ODWOŁANE

Opublikowany 15.04.2019

Szanowni Państwo,

Z powodu nagłej niedostępności trenera Jurka, dzisiejsze treningi w ODK Bajka nie odbędą się. Dzieci chętne do potrenowania zapraszamy jutro na grupę Ninja o 17:00 lub grupę Młodzików o 18:00 w naszym do-jang na Winogradach.

...

ZWYCIĘSTWO W STĘSZEWIE

Opublikowany 08.04.2019



W dniu 06.04.2019 w Stęszewie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików oraz II eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych.

Trzeci rok z rzędu mieliśmy przyjemność być gospodarzami tej imprezy, a tym razem udało się ją również wygrać. 23 medale zdobyte przez naszych zawodników dały nam 1 miejsce w klasyfikacji generalnej, a przedstawiają się następująco:

🥇
Grzegorz Pawlak - układy juniorów młodszych 1 cup - II DAN
Grzegorz Pawlak - walki juniorów młodszych -64kg  
Lidia Olejnik - układy juniorek 5-1 cup
Lidia Olejnik - walki juniorek -65kg
Liwiusz Politański - układy juniorów młodszych 6-2 cup  
Magdalena Gołębiewska - układy młodziczek 8-7 cup
Julia Świder - układy młodziczek 6-5 cup
Dawid Błaszczyk - układy młodzików 10-9 cup
Marcin Kucner - układy młodzików 6-5 cup
Franciszek Waltrowski - układy młodzików +4 cup
Maciej Paduch - walki juniorów młodszych -46kg  

🥈
Kamil Sierszchulski - układy juniorów młodszych 6-2 cup
Kamil Sierszchulski - walki juniorów młodszych -58kg
Kamil Sierszchulski - techniki specjalne juniorów młodszych  
Liwiusz Politański - walki juniorów młodszych -46kg
Mateusz Gawarzewski - układy juniorów I-III DAN
Karolina Grell - układy młodziczek 6-5 cup
Julia Świder - techniki specjalne młodziczek
Szymon Olejnik - układy młodzików 6-5 cup  

🥉
Darek Widawski - układy juniorów młodszych 6-2 cup   
Grzegorz Pawlak - techniki specjalne juniorów młodszych
Mateusz Gawarzewski - techniki specjalne juniorów
Antoni Krauze - układy młodzików 10-9 cup 

Pełne wyniki można znaleźć tutaj.

...

ZAJĘCIA ODWOŁANE W DNIACH 5-6 KWIETNIA

Opublikowany 03.04.2019

UWAGA

W związku z organizowanymi przez nas zawodami, piątkowe (05.04) oraz sobotnie (06.04) zajęcia nie odbędą się.

Zapraszamy wszystkich entuzjastów Taekwon-do i sztuk walki do kibicowania na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Taekwon-do ITF w Stęszewskim Domu Kultury!